E-Pałuki

E-Pałuki

Elektroniczne wydanie tygodnika Pałuki oraz tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska - to wygodna forma czytania bez wychodzenia z domu, na monitorze własnego komputera. System zapewnia zapoznanie się z archiwalnymi numerami w/w tygodników (pełnymi stronami identycznymi z papierowymi), daje możliwość powiększania tekstu i grafiki


 

JAK KUPIĆ E-WYDANIA Z OKRESU OD PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU DO CHWILI OBECNEJ

Zawartość

e-Pałuki zawierają wszystkie strony tygodnika Pałuki wraz z wszystkimi elementami graficznymi, które się na nich znajdowały w wersji drukowanej na papierze. Nie ma w nich insertów, jakie dodawane są do papierowych wydań, np. programu telewizyjnego, płyt, kalendarza itp. Uwaga! Na chwilę obecną nie ma możliwości nabycia e-wydań tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska z ww. okresu.

 

Cennik

    Cena

Jedno wydanie:3,90 zł

 

Jak wykupić dostęp

Aby wykupić dostęp do numerów z tego okresu wystarczy kliknąć w poniższy baner, który przekieruje do strony zewnętrznej, na której w rubryce „Prasa lokalna" znajdują się dostępne e-wydania tygodnika Pałuki wraz z wkładką magazynową. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.


Kiosk
 

JAK KUPIĆ E-WYDANIA Z OKRESU OD PAŹDZIERNIKA 2010 ROKU DO KWIETNIA 2015 ROKU

Zawartość

e-Pałuki zawierają wszystkie strony tygodnika Pałuki lub Pałuki i Ziemia Mogileńska wraz z wszystkimi elementami graficznymi, które się na nich znajdowały w wersji drukowanej na papierze. Nie ma w nich insertów, jakie dodawane są do papierowych wydań, np. programu telewizyjnego, płyt, kalendarza itp.

 

Cennik

    Cena

Jedno archiwalne wydanie:3,69 zł

 

Jak wykupić dostęp

Aby wykupić dostęp do archiwalnych numerów, wystarczy wybrać opcję przeglądania wydań i z pomocą kalendarza wyszukać interesujący numer gazety. Następnie proszę postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.

 

Korzystanie

Jeden wykupiony dostęp do elektronicznego wydania danego tytułu prasowego pozwala na wielokrotne oglądanie, przy czym nie jest możliwy dostęp z więcej niż jednego stanowiska komputerowego (szczegóły zawarte są w regulaminie).
Uwaga! System e-Pałuk jest zabezpieczony przed niedozwolonymi operacjami na stronie. Po wykryciu takich działań Twoje konto zostanie zablokowane. Szczegóły w regulaminie