Co dalej ze Stocznią Szczecińską?

  • 15.12.2018, 11:42 (aktualizacja 19.12.2018, 07:50)
  • Jack Gray
Co dalej ze Stocznią Szczecińską?
Promu nie ma, a klub wycofano z rozgrywek.

Ponad 1,5 roku temu, 24 czerwca 2017 r. na terenie upadłej stoczni pojawili się najważniejsi przedstawiciele partii rządzącej, m.in. Mateusz Morawiecki, Joachim Brudziński i kilku podrzędnych działaczy PIS. Z wielką pompą położyli stępkę pod nowy prom dla PŻB, chociaż nie mieli nawet jego projektu, pracowników, ani materiałów. To propagandowe wydarzenie miało  pokazać, że PiS odbudowuje przemysł stoczniowy   w Szczecinie. Kolejnym ruchem pod publiczkę było przemianowanie parku przemysłowego na Stocznię Szczecińską, a klubu siatkarskiego na Stocznię Szczecin. Efektem tych decyzji jest wielka kompromitacja związana z wycofaniem klubu z rozgrywek oraz zardzewiała stępka na pochylni. 

W nadchodzącym roku życzymy Stoczni Szczecińskiej profesjonalistów u steru i bardziej odpowiedzialnych decyzji w roku 2019.

Jack Gray
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe