Podsumowali sezon lotów

  • 21.11.2019, 08:27
  • Redakcja
Podsumowali sezon lotów
Tradycyjnie tuż przed Świętem Niepodległości spotkali się hodowcy gołębi pocztowych z Barcina i okolic, by podsumować sezon lotów i przyjąć gratulacje oraz puchary z rąk działaczy sekcji barcińskiej.

Członkowie Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Sekcji nr 2 w Barcinie podsumowali sezon lotów 2019. Spotkanie odbyło się 10 listopada. Na uroczystości członkowie koła - zrzesza ono nie tylko hodowców z gminy Barcin, ale też m.in. z Lubostronia, Łabiszyna, Ojrzanowa, czy Pakości - nie tylko rozmawiali o swojej pasji. Zarząd sekcji oraz zastępca burmistrza Barcina Hubert Łukomski wręczyli hodowcom, których gołębie osiągały najlepsze wyniki w przekroju całego sezonu oraz w poszczególnych przelotach, kilkadziesiąt pucharów i dyplomów.
     Na ręce zastępcy burmistrza zarząd sekcji przekazał też okolicznościowy grawerton z podziękowaniami dla samorządu  za pomoc w bieżącym działaniu barcińskich struktur PZHGP. Sekcja w Barcinie istnieje od 22 lat, od początku aż do dzisiaj działają w niej obecny prezes Wiesław Witkowski i Wiesław Błażejewski. Najmłodszy wiekiem członek sekcji Oliwier Czapliński ma 13 lat.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe